HP EliteDesk 800 G4 DM

5.990,00 

1 skladem

Popis

Konfigurace: Intel Core i5-8500T (2.1 – 3.5 GHz, 6 jader), 16 GB RAM, 256 GB NVMe SSD, Windows 11 Pro, Intel UHD Graphics 630
Záruka 1 rok.

Osobní počítač HP EliteDesk 800 G4 Mini

Osobní počítače EliteDesk 800 G4 Mini se stylovým a všestranným designem disponují vysokým výkonem, skvělými možnostmi správy i zabezpečení, spolehlivostí a možnostmi rozšíření. Jsou ideálním řešením pro využití v kancelářích a podnikové sféře. S celou řadu příslušenství pro montáž, rozšíření a zabezpečení můžete vytvořit to nejlepší řešení pro vaše podnikání.

  • Hodí se každé moderní pracoviště.
  • Díky příslušenství pro stolní počítač HP Mini jej můžete umístit téměř kamkoli, např. připevnit za displej HP EliteDisplay.
  • Vysoký výkon procesoru Intel.

Kvalitní a spolehlivý základ

Pracovní stanice HP řady EliteDesk 800 G4 Mini využívají vysoký výkon procesorů Intel, které poskytují ideální základnu pro náročný multitasking. Ty jsou pro maximální výkon doplněny o operační paměť DDR4 a pevnými disky SSD. Nechybí ani stále populárnější univerzální rozhraní USB Type-C. EliteDesk 800 G4 Mini nabízí elegantní design, který má styl, těží z vynikající hardwarové konfigurace a současně poskytuje větší flexibilitu.

  • 2 sloty SODIMM pro až 32 GB operační paměti.
  • Podpora pevných disků SSD M.2 s rozhraním až PCIe NVMe a rychlé paměti Intel Optane Memory.